Blissi Special Days

Wensdag fotoshoot en puzzeltocht: een dag voor Robin

Robin tijdens haar fotoshoot op haar wensdag

Als ouders van een ziek kind breng je uren door in het ziekenhuis. Daar leer je andere ouders kennen die hetzelfde meemaken. Zo hoorden de ouders van Robin over Stichting Bliss to Shine, terwijl ze in het ziekenhuis zaten voor de behandelingen van haar broertje. Ze meldden zich aan voor een wensdag: een verwendag voor Robin.

Eind september 2022 overvielen we een nietsvermoedende Robin in haar klas. Het broertje van Robin was ruim anderhalf jaar eerder overleden, op zesjarige leeftijd. Hoewel haar ouders heel bewust omgingen met het verdelen van hun tijd en aandacht, kreeg haar broertje door alle zorg natuurlijk veel aandacht. Deze dag was helemaal en alleen voor Robin.

Een verrassing in de klas

Met wat zenuwen liepen haar ouders samen met het Bliss-team naar school. Hoe zou Robin reageren? Ze had echt geen idee. Toevallig stond Robin voor in de klas bij de deur. Toen ze haar ouders zag verschijnen, kwamen er gelijk pretoogjes. “Wat doen jullie nou hier?” “We zijn hier speciaal voor jou, Robin. Voor een hele fijne dag, helemaal voor jou!” Robin stond al snel te huppen van enthousiasme.

Het gezin stapte in een luxe auto die speciaal voor die dag was geregeld. “Waar gaan we naartoe?” vroeg Robin meerdere keren. De eerste rit bracht hen een paar kilometer verder, naar een industrieterrein. Ook daar hadden Robin en haar ouders nog geen idee wat hen te wachten stond.

Volleerd fotomodel

Binnen werden ze ontvangen door een vriendelijke dame, die hen meenam naar haar werkplek: een fotostudio. Na een kop koffie en een heerlijk stuk dierentaart, speciaal voor het gezin gemaakt, begon het echte werk. Robin en haar moeder werden opgetut. Een professionele visagiste deed hun haren en make-up.

Robin ging als een volleerd fotomodel voor de camera staan. Geen pose was te gek, ze bedacht zelf steeds nieuwe. In verschillende outfits en voor verschillende achtergronden werd een enorm aantal foto’s gemaakt, van Robin alleen en van Robin met haar ouders. Kiezen wordt moeilijk!

Paarden borstelen op de manege

Het tweede adres bleek een manege. Robin zat alweer jubelend in de auto toen ze hoorde dat ze daar een paard mocht borstelen en verzorgen. Iets wat ze superleuk vond, want later wil ze dierenarts worden. Of fotomodel. Of gewoon allebei.

Nadat de eerste angst weg was (die paarden zijn toch wel groot), stond ze lekker te borstelen en te aaien. Ze nam het paard aan de lijn mee voor een wandelingetje over het terrein.

Een puzzeltocht per auto

Voordat ze afscheid namen van de manege moest Robin eerst een puzzel oplossen. De volgende verrassing was een puzzeltocht per auto. Robin moest de eerste puzzel oplossen om te ontdekken wat het volgende adres was. Dat bleek een broodjeszaak waar goedgevulde lunchtassen klaarstonden. De puzzelroute bracht hen naar een prieeltje in een park, waar ze van de lunch genoten.

De puzzelroute ging verder. Robin had een bingokaart met dingen die ze langs de route kon afvinken, als ze de puzzels goed oploste en de juiste route volgde. Dat laatste lukte niet helemaal, maar een puzzeltocht was het zeker! Na een pauze met een lekker drankje in het lokale café liepen ze naar de laatste verrassing.

Pizza als afsluiting

De dag eindigde met een heerlijk diner bij de plaatselijke pizzeria. Robin maakte een pizza margherita meester en sloot af met een ijsje. Ook haar ouders genoten zichtbaar van de pizza, de salade en de Italiaanse desserts. Maar het meest van de onvervalste glimlach die al sinds die ochtend op het gezicht van Robin stond. Wat een prachtige dag.

Robin wordt verrast in de klasRobin in de fotostudioRobin als volleerd fotomodelRobin borstelt een paard op de manegeRobin vult haar bingokaart inRobin tijdens de puzzeltochtRobin eet een ijsjeRobin met haar ouders

Samen maken we herinneringen

Deze Blissi Special Day is mogelijk gemaakt door

Bliss Bizz PartnersHenri FotografiePuzzel UitjesYour Nature CosmeticsPerla Rose Fotografie
Help mee dromen werkelijkheid te makenDankzij donateurs, sponsors en vrijwilligers kunnen wij wensdagen zoals deze organiseren voor gezinnen die met kanker te maken hebben.Doneer en maak een wensdag mogelijk →  |  Word Bliss Bizz-partner →

Gerelateerde berichten