Blissi Special Days

Wensdag flyboarden, rondvaart en klimbos

Blissi Special Day: wensdag flyboarden, rondvaart en klimbos

Donderdag 14 augustus was de dag waarop de 9-jarige Mireille groots werd verrast. Mireille is een echte avonturier, een jonge meid vol pit en energie. Haar grootste wens? Zichzelf uitdagen en gaan flyboarden. Een wensdag flyboarden dus, en die stond precies op het programma. Let’s go!

Een stoere wagen voor de deur

In de ochtend haalden we het gezin op in een stoere wagen. De Blissi Special Day was officieel begonnen. We reden naar de eerste en meteen de meest spectaculaire activiteit van de dag. Niemand had verwacht dat Mireille én haar broer Daan echt zouden gaan flyboarden. Zwemkleding hoefden ze niet eens mee te nemen! De jongens waren nog wat zenuwachtig, maar Mireille begon langzaam maar zeker te stralen.

Wensdag flyboarden: alles onder controle

De drie kinderen kregen een wetsuit aan en Mireille mocht als eerste het water in. Met een enorme glimlach vloog ze boven het water en had ze alles onder controle. Vanaf dat moment verdween die lach niet meer van haar gezicht.

Ook Daan kreeg de kans om te flyboarden. Hij genoot van ieder moment dat hij boven het water zweefde. Het jongste gezinslid vermaakte zich ondertussen heerlijk in het water en sloot zijn avontuur af met een rit op de waterscooter.

Een rondvaart op het IJ

Daarmee was de dag eigenlijk al geslaagd, maar de verrassingen waren nog niet voorbij. Wij brachten het gezin naar het IJ, waar een prachtige salonboot klaarlag voor een rondvaart. Onderweg haalden we de lunch op. Zo was er een rustig moment om te genieten en nieuwe energie op te doen.

Vanaf de Amsterdamse grachten keek het gezin uit over de stad. Ze genoten van het heerlijke eten en probeerden alvast te raden wat de volgende verrassing zou zijn.

Van boom tot boom in het klimbos

Na de rondvaart reden we in sportstand door naar de laatste activiteit van de dag: het klimbos in Amstelveen. Het gezin was blij verrast. Het was alweer een tijdje geleden dat ze geklommen hadden, en er waren nu ook nieuwe routes.

Het hele gezin begon op route drie. Daarna gingen Mireille en Daan door naar route zeven en acht. Op die routes vlogen ze hoog door de bomen en tokkelden ze van boom tot boom. Ook het jongste gezinslid liet zich van zijn stoerste kant zien. Samen met papa en mama voltooide hij meerdere routes.
Na twee uur klimmen en klauteren zat het avontuur erop. Nou ja, op de rit naar huis na, want de auto mocht nog één keer brullen in de sportstand. Thuis zetten we het gezin veilig af, moe maar dolgelukkig. De Blissi Special Day zat erop, maar de herinneringen blijven voor altijd. En die glimlach van Mireille? Die verdween de hele dag geen seconde van haar gezicht.

Mireille flyboardt boven het waterDaan flyboardt tijdens de wensdagHet gezin op de salonboot tijdens de rondvaartLunch aan boord met uitzicht over AmsterdamMireille tokkelt door het klimbos in AmstelveenHet gezin klimt van boom tot boom

De ervaring van het gezin

Vanaf het eerste moment dat onze zoon ziek werd, voelden de andere twee kinderen alsof hun ouders een beetje ‘verdwenen’ waren. Sinds een jaar is er op deze bijzondere dag eindelijk weer een lach verschenen op het gezicht van onze dochter. Onbeschrijflijk!

Op verzoek van het gezin gebruiken we in dit verhaal fictieve namen.

Samen maken we herinneringen

Deze Blissi Special Day is mogelijk gemaakt door

Bliss Bizz PartnersAmsterdam WatersportsRederij AemstellandFun Forest Amstelveen
Help mee dromen werkelijkheid te makenDankzij donateurs, sponsors en vrijwilligers kunnen wij wensdagen zoals deze organiseren voor gezinnen die met kanker te maken hebben.Doneer en maak een wensdag mogelijk →  |  Word Bliss Bizz-partner →

Gerelateerde berichten