Blissi Special Days

Wensdag indoor skydiven en skiën bij SnowWorld

Blissi Special Day: wensdag indoor skydiven en skiën bij SnowWorld

Zaterdag 16 maart was het dan zover: een wensdag indoor skydiven en skiën voor een lief gezin uit Noord-Brabant. Moeder had de handschoenen al klaar liggen en vroeg of die mee moesten. Onze vrijwilliger Kim zei dat dat niet nodig was. Alles moest nog een verrassing blijven.

Op weg in een gloednieuwe MINI

Kim en fotograaf Maayke hadden eerst een gloednieuwe MINI Countryman opgehaald. Met verwarmd stuur en in sportstand reden ze naar het gezin. Ze werden warm ontvangen en er werd meteen volop gekletst, over de katten en de verbouwing van het huis.

De oudste zoon nam plaats voorin en werd meteen DJ. Alle muziekstijlen kwamen langs en soms werd er meegezongen. Samen ontdekten we hoe het dakraam werkte. De jongste zoon achterin liet zich niet afleiden. Hij zag als eerste het bordje met SnowWorld.

Een koude verrassing op de piste

Voor vader en moeder was staan op de latten niet nieuw, maar de twee zonen waren groentjes. Dat was niet te zien. Ze volgden de instructies van de juf op de oefenpiste goed op. Het was prachtig om te zien dat moeder na vijftien jaar weer de helling afging, en trots op zichzelf was. Vader was een echte pro en zoefde zonder pizzapunt de baan af. Alleen het uitdoen van de ski’s leverde bij de jongste wat hilariteit op.

Daarna genoot het gezin van een lunch met kleine broodjes en een toetje van Lunchroom ’t Onderonsje. Even bijkomen en quality time als gezin.

Wensdag indoor skydiven: van min 5 naar 30 graden

Fotograaf Maayke wilde graag nog buiten foto’s maken in het zonnetje. Dat was het moment om te vertellen dat de dag nog niet voorbij was: we gingen indoor skydiven! Dat hadden ze niet verwacht.

Iedereen kreeg een blauw pak, helm en veiligheidsbril. Na een instructievideo mocht het gezin de tunnel in. Kim en Maayke keken vanaf halverwege de tunnel toe. De jongste vond het spannend, maar nadat moeder, vader en zijn broer waren geweest, was hij aan de beurt. Iedereen deed het fantastisch. Aan het eind kregen we nog een korte show van de instructeur. Moeder behaalde het beste diploma: zij kon als enige al zelf los vliegen in de tunnel. Echt een power vrouw! “Echt kei vet!”, aldus moeder.
In de auto naar het avondeten kwamen de eerste foto’s van het vliegen al binnen. Er werd hard gelachen om ieders gezicht in de wind. We sloten de dag af bij de grote gele M. Het skiën was leuker, vonden de jongens, en het skydiven was gaver. Voor vader en moeder was skydiven de kers op de taart.

Het gezin stapt in de MINI CountrymanOp weg naar SnowWorldHet gezin in het blauwe skydivepakIndoor skydiven in de tunnel

De ervaring van het gezin

In 1 woord GE-WEL-DIG! Een onvergetelijke dag vol verrassingen. We hebben als gezin even niet aan het ziek zijn gedacht.

Samen maken we herinneringen

Deze Blissi Special Day is mogelijk gemaakt door

Bliss Bizz PartnersMaayke FotografieStory BMW NijmegenLunchroom 't OnderonsjeSnowWorld Indoor Skydive
Help mee dromen werkelijkheid te makenDankzij donateurs, sponsors en vrijwilligers kunnen wij wensdagen zoals deze organiseren voor gezinnen die met kanker te maken hebben.Doneer en maak een wensdag mogelijk →  |  Word Bliss Bizz-partner →

Gerelateerde berichten