Blissi Special Days

Wensdag KidzCity: een dag vol spelen met het hele gezin

Het gezin speelt in KidzCity tijdens de wensdag

De dag begon met een bezoek aan het UMC, maar dat mocht de pret niet drukken, want KidzCity wachtte op ons! Een wensdag KidzCity voor een gezin met drie kinderen, vol spelen, verkleden en lekker eten.

Ballenbak en botsautootjes

Bij aankomst leek het erop dat vader niet in zijn beste doen was. Dat veranderde op het moment dat de ballenbak en de botsautootjes in zicht kwamen. Vader wilde overal aan meedoen. Wat hadden we een plezier! Moeder wist niet wat ze zag. Waar haalde hij deze kracht vandaan? Geweldig om te zien.

Het was tijd voor koffie, thee en cola. Onze vrijwilliger holde op en neer om iedereen van lekkers te voorzien. Zoveel cola, snoep en cadeautjes hadden de kinderen niet vaak bij elkaar gezien. Het werd gauw weer tijd om te spelen, want KidzCity is een mooie plek en er is veel te doen.

Een slush puppie voor de keel

Een slush puppie is zó fijn voor je keel. Samen proefden ze van alles, grapten ze en genoten ze van snoep en patatjes. Het leverde hilarische foto’s op.

Verkleden is altijd leuk

Er kwamen nog meer cadeautjes tevoorschijn, waaronder balletrokjes. Daar wist moeder wel raad mee! Samen met de kleinste maakte ze dansjes, terwijl vader glimlachend toekeek. Wat een mooie herinneringen. Het oudste kind kreeg een mooi verkleedpak en de middelste een grote knuffel, waarmee direct samen met papa werd geknuffeld.

De dag eindigde met ijsjes met spikkels. Wij zijn intens dankbaar dat we deze dag nog met elkaar hebben gehad. Vader gaf alles. De duim omhoog van vader zegt genoeg.

In gedachten bij het gezin

Wij zijn diep bedroefd te horen dat vader kort na deze dag is overleden. Het is duidelijk dat hij in KidzCity alles heeft gegeven en heeft genoten van zijn tijd met zijn gezin. Wij hopen dat zijn familie troost vindt in de mooie herinneringen die ze samen hebben gemaakt. Onze gedachten zijn bij hen in deze moeilijke tijd.

Het gezin speelt in de ballenbak van KidzCityVader in de botsautootjesDe kinderen verkleed in KidzCityMoeder en de kleinste dansen samenEen grote knuffel voor papaHet gezin eet ijsjes met spikkels

Samen maken we herinneringen

Deze Blissi Special Day is mogelijk gemaakt door

Bliss Bizz PartnersKidzCityPartyXplosion
Help mee dromen werkelijkheid te makenDankzij donateurs, sponsors en vrijwilligers kunnen wij wensdagen zoals deze organiseren voor gezinnen die met kanker te maken hebben.Doneer en maak een wensdag mogelijk →  |  Word Bliss Bizz-partner →

Gerelateerde berichten