LOT OF HAPPINESS

Bliss to Shine is aangesloten bij Lot of Happiness, een loterij die goede doelen steunt die het verschil maken voor kinderen in Nederland en daarbuiten. Wanneer je bij de Lot of Happiness loterij een lot koopt voor Bliss to Shine doneer je elke trekking minimaal 40% van je inleg aan Bliss to Shine ! Een echte win-win!

LOT OF HAPPINESS

Lot of Happiness - Bliss to Shine

Over Lot of Happiness

Lot of Happiness steunt goede doelen die het verschil maken voor kinderen. Ieder kind heeft recht op eerlijke kansen. Helaas is dit recht niet voor alle kinderen weggelegd. Ze zijn soms ernstig ziek, leven in een onstabiele thuissituatie of krijgen geen kans om zich te ontwikkelen. Met z’n allen kunnen we hier iets aan doen! Door mee te spelen met de Lot of Happiness loterij en hiermee jouw favoriete goede doel te steunen, maken we samen kinderen blij.

En…vanaf de eerste dag komt min 40% van je inleg direct ten goede aan de Bliss to Shine. Zo winnen we allemaal!

Ik speel graag mee!

  • Een lot kost € 12,50*
  • Er zijn 16 trekkingen per jaar
  • Hiervan gaat tenminste 40% naar st. Bliss to Shine
  • Iedere trekking maak je kans op ruim honderdduizend prachtige prijzen en mooie geldprijzen

* 18+ Speel bewust

Hoe speel je mee?

Lot of Happiness maakt meedoen zo makkelijk en leuk mogelijk. In twee stappen speel je ook mee!

  • Stap 1: Schrijf je in op de website en kies als goede doel dat je Bliss to Shine wil steunen
  • Stap 2: Ontvang per e-mail je unieke lotnummer, met ditzelfde lotnummer speel je iedere trekking mee

Iedere trekking steun je met jouw unieke lotnummer(s) direct Bliss to Shine en maak je kans op fantastische prijzen. Je support en wint zolang je wil.
Voor vragen kan je contact opnemen met Lot op Happiness. Ze horen het graag van je!